Dostawcy internetu mogą już zacząć się zastanawiać, jak konkurować z darmowym. A darmowe ma być wszechobecne. Wygłoszone w Parlamencie Europejskim przez przewodniczącego Jean-Claude Junckera Orędzie o stanie Unii daje zielone światło dla cyfrowych inicjatyw Komisji Europejskiej. A jedną z najważniejszych z nich jest udostępnienie szybkiego Internetu wszystkim mieszkańcom krajów członkowskich.

Pan Marcin Zynczewski z Urzędu Miasta w Nysie poinformował, że systematycznie przybywa takich miejsc: – Najpierw był cały rynek i okolice, m.in. zamknięta dla ruchu ulica Krzywoustego. Kolejne przyjazne internautom miejsca to most Kosciuszki i przyległy teren, podobnie ulica Kolejowa, przy której znajduje się magistrat i sam budynek UM w Nysie. Teraz doszła Aleja Lompy,…

Czas spędzany na lotnisku podczas oczekiwania na odprawę czy transfer to często dobra okazja do przejrzenia maili, serwisów społecznościowych i informacyjnych czy też potrzebujących większej ilości transferu serwisów wideo. Na dziewięciu z 15 polskich lotnisk pasażerowie mogą skorzystać z nieograniczonego dostęp do sieci Wi-Fi bez dodatkowych wymagań – sprawdził serwis Kayak.pl. Co to oznacza?

1 2 3 5